Dominika Steczko

APLIKANTKA ADWOKACKA

specjalizacja

Prawo Autorskie, Prawo Pracy,
E-commerce, RODO

kontakt

adres do korespondencji

ul. Na Wzgórzu 13, 32-087 Pękowice

Czym się zajmuję?

Pasjonuje się prawem własności intelektualnej. Wspieram przedsiębiorców działających w branży nowych technologii, a także w branżach kreatywnych. Bacznie obserwuje działania UOKiK i wspieram klientów we wdrażaniu wszystkich bieżących wytycznych związanych z zasadami uczciwej konkurencji i praw konsumentów.

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i aplikantką Krakowskiej Izby Adwokackiej.

Czym kieruję się w pracy?

W pracy stawiam na przyjazną relację i profesjonalizm. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w kancelariach specjalizujących się w dziedzinie prawa IT i obsługi podmiotów gospodarczych.  Na co dzień wspieram przedsiębiorców w zakresie tworzenia umów i opinii prawnych. Dzięki otwartości i zdobytej dotychczas wiedzy pomagam szukać rozwiązań nawet w najtrudniejszych sprawach klientów. 

Co lubię?

Poznawać ludzi i zdobywać wiedzę.

 

Biorę udział w dużych projektach informatycznych, wdrożeniach norm bezpieczeństwa oraz audytach RODO. Przygotowuje wytyczne i opinie na temat nowych obowiązków prawnych. 

 

Pomagam szukać kreatywnych rozwiązań dla trudnych problemów. Wspieram cały zespół kancelarii w ich codziennej pracy, tak by osiągnąć jak najwyższą satysfakcję naszych klientów.

Co robię w życiu prywatnym?

Moje życie poza pracą orbituje wokół sportu i przyjaciół. Jestem instruktorką tańca nowoczesnego. Każdą wolną godzinę poza pracą staram się spędzić na sali treningowej przygotowując swoich podopiecznych do nowych wyzwań. 

Posty stworzone przez Dominikę


Zatrudnienie cudzoziemca – zezwolenie na pracę

Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca?Czy można zatrudnić cudzoziemca bez zezwolenia na pracę?

Potwierdzenie znajomości języka polskiego

Kiedy wymagane jest potwierdzenie znajomości języka polskiego? Jak możesz udowodnić, że znasz język polski?

“ABC” Prawa Autorskiego – co każdy twórca wiedzieć powinien

Jakie przepisy gwarantują ochronę? Co właściwie chroni prawo autorskie? Jak powstaje ochrona? Wszystko co musisz wiedzieć o prawie autorskim

Ślub cudzoziemca w Polsce

Czy cudzoziemiec może wziąć ślub z obywatelem RP w Polsce? Od czego należy zacząć przygotowania?